O firmie

Jako Speed Max S.C. działamy od lipca 2010 roku, ale możemy pochwalić się 15 ­ letnim doświadczeniem w branży. Niemożliwe? A jednak! Nasze doświadczenie wywodzi się z wieloletniej pracy u importera silników do łodzi.

Nasza filozofia serwisu to....

.....NAJWYŻSZA JAKOŚĆ świadczonych usług..

Zdecydowane NIE mówimy regulacji silników „na ucho”, spodzin na „oko” a łączeniu przewodów instalacji elektrycznej „na skrętkę”

Posiadamy dobrze wyposażony serwis ze stanowiskiem obciążeniowym do testowania silników, narzędziami specjalistycznymi i testerami komputerowymi, a wszystko po to, żeby w myśl naszego motta zachować najwyższą jakość świadczonych usług.

W naszej ofercie...

posiadamy wszystkie produkty Suzuki z pełną autoryzacją na sprzedaż instalację oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny silników zaburtowych wraz z kompletnym osprzętem.

Nasza firma posada również autoryzację na inną markę silników do łodzi.

Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy osprzęt do łodzi Vetus­a, Ultraflex, Uflex i innych, nawigacje GPS, plotery, mapy, echosondy i osprzęt dodatkowy marki Lowrance, mapy Navionics, profesjonalny marynistyczny sprzęt audio marki Fusion, profesjonalne anteny morskie Shakespeare, bezobsługowe czujniki i zegary poziomu paliwa wody i fekalii marki Wema i wiele innych

Poza serwisem samych silników i napędów profesjonalnie zbudujemy, rozbudujemy, przebudujemy lub naprawimy na Państwa łodzi każdą jedną instalację zaczynając od elektrycznej, audio, nawigacyjnej i paliwowej a na wodno­kanalizacyjnej kończąc.

Salon, Serwis i Sklep Motorowodny w Krakowie

Nasz Salon Serwis i Sklep Motorowodny znajduje się w centrum Krakowa niedaleko Zamku Wawelskiego nad samą Wisłą gdzie niejednokrotnie przeprowadzamy testy serwisowanych przez nas silników. Mimo tego że nasz serwis położony jest w tej części Krakowa dojazd z autostrady A4 jest bardzo prosty i ma konieczności stania w wielokilometrowych korkach

Zapraszamy do współpracy!